Kontakt

​​​​​​​Har du frågor eller funderingar på vårt utbud?
Ring oss gärna på 031-86 85 25 eller använd nedan kontaktuppgifter till respektive person.
Du kan också  fylla i formuläret längre ner på sidan så kontaktar vi dig.

Vi ser fram emot din förfrågan!

Kent Jansson

VD/ Owner kent.jansson@kebelco.se +46 705 445709

Niclas Jansson

Partner/ Sales/ Purchaser niclas.jansson@kebelco.se +46 707 995851

Toney Ditlevsen

Sales/ Purchaser toney@kebelco.se +46 762 485243

Fredrik Rafstedt

Logistics fredrik.rafstedt@kebelco.se +46 31 166650

Berit Axell

Financial Accountant / Quality berit@kebelco.se +46 31 3636336

Casper Axell

Sales / Back office casper@kebelco.se +46 31 922033

Miroslav Stefanovic

Warehouse / Production info@kebelco.se +46 31 923365